| Cristina321 a întrebat:

Am o broscuta testoasa care are 3 ani.De o luna si putin nu mai mananca. Temperatura apei este de 27 de grade.Acum cateva zile am dus-o la un veterinar care i-a facut cateva injectii cu vitamina A, dar dumnealui a zic ca trebuia sa se faca bine urmatoarea zi. Dupa acele injectii a mai aparut o problema.Broscuta nu statea in apa, statea doar pe insula.Asa ca am pus-o eu in apa. Dupa putin timp a inceput sa se albeasca carapacea si capul.Nu stiu daca are vreo legatura cu injectiile sau cu faptul ca nu mananca.
Va rog frumos sa imi spuneti ce as putea sa fac ca sa manance.Ar trebui sa ii schimb hrana? Eu ii dau de mancare niste pesti albi.Sau a intrat in hibernare?
Va multumesc pentru timpul acordat si sper sa aveti un raspuns
Dau funda

Răspuns Câştigător
| cosmii10 a răspuns:

Mai joaca-te si tu cu ea. Ii face foarte bine! Si nu, nu a intrat in hibernare laughing. Incearca sa-i dai si niste salata.

| Cristina321 explică (pentru cosmii10):

Multumesc mult.Am spus ca poate a intrat in hibernare pentru ca asa a spus veterinarul

1 răspuns: