| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare /
Am o pisica de 2 ani alba nu este de rasa si de un timp i cade parul si cand se spala se smulge de blana si o rupe am mai dato cu o solutie dar ia trecut doar pentru cateva saotamani. ce imi recomandati sa-ti fac. cu ce sa o dau? sad

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Mai du-te si spune-i ce face. eventual du-te la alt veterinar si vezi ce spune si acela.Am avut si eu un animal de companie si mi-a murit pentru ca l-am dus la un veterinar care era vai de el, nu stia mai nimic si nu stia ca e pe moarte, ca era bolnav..asa ca iti recomand sa te duci la mai multi.

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Imediat trebuie sa o duci la un veterinar, si trebuia sa o duci de prima data cand ai vazut ca are probleme!

| En3Rgi a răspuns:

Din timp ce nu sunt asa multi experti pe TPU, iti recomand sa o duci la veterinar, probabil asta o sa iti spuna majoritatea, si asa este cel mai bine.Nu risca variante nesigure si du-te mai bine la cineva care se pricepe.Bafta!

| Alll3x a răspuns (pentru En3Rgi):

Mam dus la veterina mi-a dat o solutie am dato de cateva ori si isa facut parul aspru si a inceput sa il traga iar

| Alll3x a răspuns (pentru En3Rgi):

Multumesc o sa incerc

| En3Rgi a răspuns (pentru Alll3x):

Cu placere, bafta!

| En3Rgi a răspuns (pentru Alll3x):

Mai du-te si spune-i ce face. eventual du-te la alt veterinar si vezi ce spune si acela.Am avut si eu un animal de companie si mi-a murit pentru ca l-am dus la un veterinar care era vai de el, nu stia mai nimic si nu stia ca e pe moarte, ca era bolnav..asa ca iti recomand sa te duci la mai multi.