| SpyG a întrebat:

Am un câine bichon, femela și are un comportament ciudat, să vă explic:
Azi-noapte pe la ora 23:00, am auzit-o cum plângea în somn, iar după circa 10 minute s-au trezit și făcea ca atunci când se îneacă. Astazi, de dimineață și până acum seara, se comporta ciudat, nu doarme, dar totuși adoarme in picioare (că și cum nu ar putea dormi din anumite motive), nu se joacă și se sperie la orice sunet. Eu cred că a visat ceva urat iar acum îi e frica sa mai doarmă, și de oboseala o ia somnul in picioare. Credeți că asta e? Sau ce credeti? Va rog ajutati-ma, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| NikFlorian a răspuns:

Ii gata.
Asa a murit si pisica me, mai bine du-te la doctor cu cainele, poate sa aiba ceva boala la plamani sau la laringe, sfatu meu ii sa mergi cu el cat mai rapid pana nu moare.

| SpyG explică (pentru NikFlorian):

Mersi de răspuns, cred ca ai dreptate, nici nu vrea sa se întindă, sta numai în fund sau in picioare

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la veterinar numai trage tu concluzii, ca o sa il pierzi, sigur are ceva si daca tot amîni sa il duci la medic va murii.

| Omis a răspuns:

Cum e catelusa? Ai dus-o la veterinar?