| Popa_Antonio_1994 a întrebat:

am un caine husky de 8 luni si in ultima vreme s-a cam imbolnavit saptamana aceasta e mai vesel totusi, si nu mai urla noaptea ei bine nu stiu ce sa fac cu el va rog dati-mi o parere FUNDA

Răspuns Câştigător
| CoCoPitikA a răspuns:

Buna Pai daca se simte mai bine, nu ai de ce sa iti faci griji. Cum sunt copii asa sunt si cateii mici ( racesc, se simt mai rau de la unele mancaruri..etc) E bine sa te duci la un veterinar sa, ei ei ceva calciu.winking Dar vaccinurile le-i facut la caine? s-ar putea si din aceasta vina.....Succes:* :* Fundita? :* happy

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Ce parere daca n-ai spus nici un simptom?

| GrigorieMas a răspuns:

Vinde-l

| Claudiuu7 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un veterinar, sigur iti va zice ce trebuie sa faci.Dar daca nu vrei sa mergi, incearca sa ii dai mancare bunasi apa proaspata. Poate are proleme cu stomacul.