| SweetLoolyPoop a întrebat:

Am un hamster sirian si nu stiu de ce cateodata cand il scot din cusca si incep sa ma joc cu el se mai opreste si sta pe loc mai mult timp...Eu cred ca ii este somn.Voi ce informatii imi dati? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| AnonimKidd a răspuns:

Pai hamsterii ziua dorm, iar daca ii deranjzi devin irascibili.Mai bine joaca-te seara cu el!

2 răspunsuri:
| SpatariuMihaela a răspuns:

Pai daca il scoti ziua normal ca ii e somn.Cel mai bine e sa te joci cu el seara pe la 9:00.Sunt mai activi.