| AlexAlexei20 a întrebat:

happy As vrea sa stiu, inainte de am lua un Husky, cam ce ingrijiri trebuie happy Si cam cat ar fi de scumpe aceste lucruri : lesa, zgarda, mancare pentru caini, jucari pentru caini etc. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Nu mancarea si zagarda sunt principala ta cheltuiala ci vaccinurile deparazitarile si vizita la medicul veterinar sunt cheltuielile pentru un pui pana pe la 3-4 luni.
Pentru hrana si accesorii te orientezi tu singur sunt lese de la 10lei lana la 150lei si etc uite un per shop on line sa-ti faci o idee
http://www.maxi-pet.ro/

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Destule cheltuieli-180 lei vaccinarile pana la 6 luni, lesa, jucarii, zgarda -vreo40 lei.mancare ii iei zilnic diversa.

| Lucky8 a răspuns:

Sa ii cumperi tot ce ii trebuie te costa in jur de 200 lei (fara culcus).

| Witek a răspuns:

Pai Alex trebuie mereu curatat dupa el pana la maturitate sa stea in casa nu afara. Cam cat ar costa pai: Lesa 10 lei Zgarda 15 lei Mancare depinde de care dar in jur de 30 lei jucarii depinde cate vr 1 20lei 2 40 lei si asa mai departe. Sper ca te-am ajutat