| Antonia30 a întrebat:

De ziua mea imi doresc un catel iar parintii mei au spus ca-mi dau voie doar daca este unul de talie mica sau medie, nu lasa par si este usor de intretinut etc...
Eu am o,,minilista" cu rasele mele preferate de catei.
Ma puteti ajuta sa ma decid respectand conditiile puse de parintii mei? Daca aveti experienta va rog sa-mi spuneti tot ce stiti. (Dau fundita), multumesc!
Uitati,, minilista" :
pug (mops)
shar pei
yorkshire terrier toy
beagle
setter irlandez
bulldog francez

Răspuns Câştigător
| Lauraaa16 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
Rasa asta nu iti place? sau caine de buzunar :D astea doua imi plac mie.:D

| Antonia30 explică (pentru Lauraaa16):

OOO, ce scump e, dar asa e el sau trebuie tuns?

| Lauraaa16 a răspuns (pentru Antonia30):

Trebuie tuns big grin

5 răspunsuri:
| Cristina304 a răspuns:

As zice Shar pei.
Este asa de dragut :*

| 11190994 a răspuns:

Beagle clar iar daca iti place sa faci sport e clar ca ti se potriveste deoarece alearga foarte mult

| alexgaby888 a răspuns:

Pai eu Zic Beagle sau yorkshire terrier toy