| lora3u a întrebat:

Este cineva din iasi care stie sa danseze hip-hop si vrea sa isi formeze echipa de dans? As vrea sa invat si eu sa dansez hip-hop si sa ma alatur ulterior unei echipe happy. Contactati-ma pe mailul loredana.harabagiu@yahoo.com. Doar daca ma puteti ajuta in acest sens! happy

6 răspunsuri:
| lora3u explică:

In fine.de raspunsuri la intrebare am nevoie, nu se lectii de culturi si genuri happy Ideea a inteles-o toata lumea.sunt sigura happy

| zupharinio a răspuns (pentru lora3u):

Se pare ca tu nu ai inteles-o deoarece ai facut confuzie intre ansul break dace si hop hop

| Ana22229 a răspuns:

Eu am o dtupa de ja vrei sa te alaturi

| lora3u explică (pentru Ana22229):

Da, as fi interesata. Da-mi niste detalii. contacteaza-ma pe mail ( sau id ) happy

| Ana22229 a răspuns:

Hip-hop

| zupharinio a răspuns:

laughing hip hop nu se danseaza! Ce vrei tu sa zici defat e break dance! hip hop e o cultura nu un dans