| lafamiliaa a întrebat:

Ieri am observat ca motanului meu ii lacrimeaza un ochi, m-am uitat mai bine si avea un fir de par micut acolo si i l-am scos.Problema este ca inca ii lacrimeaza de atunci si nu stiu ce sa ii fac. Vreau niste sfaturi!

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Lacrimeaza rau? Incearca sa mergi la veterinar, eu nu te pot ajuta din spatele calculatorului sad!
Daca inca lacrimeaza este posibil sa mai aiba fire de par...

| lafamiliaa explică (pentru DenissaRoxana):

Vad ca acum este mai bine nu-i mai lacrimeaza, astept pana maine daca iar incepe o sa-l duc...

| Antonia77 a răspuns:

Si mie mi s-a intampat la motaul meu
Incearca sa il uzi pe langa ochi cu ceai de musetel
La mine a mers happy