| MihaelaDart a întrebat:

La ce petshop din Constanța as putea să cumpăr medalioane pentru câinii mei pentru a grava numele lor!? Nu prea vin atât de mult prin țară și nu mai știu pe unde mai sunt astfel de magazine. Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| MihaelaDart explică:

In magazinul de la eMAG nu se ocupa cu gravatul medalioanelor. Oricum am dat de un magazin in Constanta, Animax se numeste care fac asa ceva. Comenzile de pe internet intr-un timp scurt nu ma ajuta cu nimic.

| SiA31 a răspuns:

Bună!
În Constanța, nu știu.
Dar sfatul meu e că, cel mai indicat, e să dai o comandă online și o să vină direct la tine acasă.
Recomand din tot sufletul site-ul Animagus:

https://www.facebook.com/animagusdesign/

Se pot face comenzi online și pe Facebook, și țin cont de toate detaliile pe care le precizezi. Le-am luat și eu la câinii mei și sunt superbe.
Sper să îți fie de folos!

| MihaelaDart explică (pentru SiA31):

Din pacate nimeni nu mai face livrări acum, abia după 3-4 ianuarie și vor fi întârzieri 'sad doream fara internet, ci luate direct din magazin. Nici eu nu mai pot sta prea mult în țară. Mulțumesc oricum!