| Sweety777 a întrebat:

Mama mea e de acord sa imi ia inca un animalut de casa si nu ma pot hotari intre iepuras, hamster, papagali si pesti. Voi pe care l-ati alege?

Răspuns Câştigător
| simpleBoy a răspuns:

Hamster sau un iepuras. Deoarece mi se par mai draguti.Papagali ar vorbi toata ziua, iar pe mine am enerveaza, si pestii mi se par plictisitori big grin. Funda?

9 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Iepursi sau hamsteri big grin
Dar sincer...iepure.
Aaa! si orice ti-ai lua sa-ti traiasca!

| 1123152525 a răspuns:

Am avut iepuras!
Si mi se par cei mai dragalasi.
Eu iti sugerez un iepuras!

| Crysis21 a răspuns:

Iepuras, pentru ca este un scump. hamster=sobolan, papagalul e greu e galagios si enervant+ca face multa mizerie, pestele te uiti la el ca la screensaver... nu poti sa il mangai sau sa te joci eu el decat in tigaie

| Deeutza2012 a răspuns (pentru Crysis21):

Eu am toate animalele de mai sus si iti sugerez un papagal crede-ma vei putea vorbi cu el si nu face galagie numai daca nu are mancare sau apa si daca te straduiesti vei putea sa-l inveti niste cuvinte! Si hamsterul e dragut dar si iepurele.Succes

| lol2 a răspuns:

Iepuras sau pestihappy.

| DianaSweetSel a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti cumperi niste pesti, pentru ca sunt foarte intresanti si draguti.

| TheBrownEye a răspuns:

Iepuraşii sunt foarte drăguţi dar fac mizerie (mă refer la căcăţei).
Peşti sunt cam plictisitori.
Hamsterii nu mii se par prea interesanţi, nu îi recomand.
Eu aş alege papagal, de rasă.

| Miiiriii a răspuns:

Poi toate animalele de companie au nevoie de afectiune si ingrijiri.
toate sunt frumoase.
eu am avut si iepurasi si hamster si papagali si pesti.
da dar trebuie sa ai grija de animalul care ili iei
ca nu e o joaca!
eu as alege : iepurasul.