| paul9923 a întrebat:

Daca ar fi sa-mi cumpar hamster, pesti si perusi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Yuki156 a răspuns:

Eu mi-asi cumpara hamsterul deoarece pesti am si perusi am avut big grin.
Oricum mi se pare foarte dragut si consider cam acelasi nivel de ingrijire ca pentru un perus sau pentru pestii

9 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Pesti sunt ornamente deosebite, perusi sunt draguti dar fac mult zgomot si hamsterii sunt animale de mare responsabilitate fiindca trebuie hraniti de 2 ori pe zi
Eu zic sa-ti iei pestiwinking

| mgtow a răspuns:

Hamsterul.

| Jeozelin a răspuns:

Perusi deoarece scot sunete sunt frumos colorati si le poti da drumul intr-o camera inschisa si ii poti privi cum zboara...cand perusii zbor in spate la coada se deschide ca o floare crede-ma eu stiu findca am 4 perusi si un canar.

| stefanutza27 a răspuns:

Hamsterii. Dar ai grija daca sunt pereche si ii pui sa se imperecheze pentru ca se inmultesc repede si fac in medie 8 pui la o fatare. In rest nu sunt asa de greu de ingrijit.

| Papadopolina a răspuns:

Mie miar place un hamster foarte mult bine depinde cel mai usor de intretinut este perusul dar fa cum vrei! baftawinking

| ynna93 a răspuns:

Hamster.eu am perusi dar ma plictisesc.:d

| Cristine23 a răspuns:

pesti

| anadragutza a răspuns:

Eu zic perusi pentru ca eu am caine pesti si perusi dar cel mai bine iti iei papagali sunt tare draguti

| AnDy12 a răspuns:

Hamster, Hamsterii sunt mai draguti!:X Funda please?