| NeGaTiwE a întrebat:

spuneti-mi si mie plss niste servere de metin 2 private pot sa fie si pe hamachi si pe IP

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Search pe google: "metin2 private servers" os sa gasesti o gramada. Registrandu-te la ei pe site poti avea in server foarte multe benefici!

| Snikers a răspuns:

Metin2 tim si metin2 fun eu joc pe tim e super tare -sunt fara hamachi

| Serby_Raul_1998 a răspuns:

StyleMetin2-Server PVP/PVM Ultra Fun intra si tu www.stylemetin2.com ONLINE! 2013!

| Serby_Raul_1998 a răspuns:

StyleMetin2-Server PVP/PVM Ultra Fun intra si tu www.stylemetin2.com ONLINE! 2013