| Vickys a întrebat:

Voi ce ziceti de pastilele Bravecto? Pentru Deparazitare caini.
E adevarat ca sunt toxice la ficat? Cu trecerea anilor. Exista si zgarda FORESTO, stiu, dar pentru om, nu e toxica, daca cainele se urca in pat, se joaca cu copiii?

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Pastile sunt bune, chiar își fac treaba. Pe termen lung nu știu ce efecte urâte pot apărea, dar cu siguranță orice exces face rău.
De zgarda asta nu am auzit, dar sigur e bună și ea. Chiar au produse bune la farmacia veterinară. Eu sunt mulțumită.
Sunt DOAR pentru câini și NU afectează omul, poate pe cineva care are o sensibilitate/alergie.