| mariogarfi5076 a întrebat:

Vreau sa stiu niste nume de porcusori de guineeia! Mai ales de fete! Va rog cat mai repede! Funda celui mai complet raspuns!

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Poti sa ii pui nume dupa culoare:
maro-Maronila
alb-snowy
Daca rontaie mult:Ronty
Poti sa iti alegi de aici un nume :
Puky, Ritzi, Bursucel, Mika, Chico, Tobi,
Ciufi, Billy, Kitt, Piersicuta. Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| DownTheStairs a răspuns:

Ooo ce dragut si eu am avut unul era baiat si il chema Pighi, dar din pacate a muritsadPoti sa-i spui Doly sau Bonnie, Darling, Spoty, Bitzi, Candy, Peggy sau inca unul dragut dar de baiat PeticelhappyFunda?

| mabell23 a răspuns:

Poti sa le dai numele Piggly,Puffu,Puffy,Bambi,Lola,Fifimaya, Lily,Nenssy,Elis,Eeliot,Ema,Shadow,Sysy,Ina,Betty,r Ozi,Mimi, Nigel, Toni, Tomi, Daisy(deizi)

| mariogarfi5076 explică:

Puteti da linkuri!

| mikyo a răspuns:

Suunt asa adorabili porcusorii, deci si ei au nevoie de un nume adorabil laughing) - CICI, XIA, LIA, Tokyo, Mais, OLI :-s

| adidaio2007 a răspuns:

Numele astea sper sa te ajute:Minie,Alis,Missi,Timi, Speedy, Smoky, Spike, ....Pretty