| hotpeper a întrebat:

Salutare, am un caine bulldog francez care are varsta de 2 luni. Seara cand dorm si ma vede in pat vrea si el in pat reusesc sa o adorm in pat si sa o pun in culcusul ei dar pe la 4-5:00 se trezeste si vrea din nou in pat, ce as putea sa i fac sa nu mai planga si sa stea linistita in culcusul ei pana ma trezesc?

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Vrea langa tine, sa se simta in siguranta. lncearca sa i pui un ursuleț sa doarma cu el.
Iti trebuie rabdare daca nu vrei sa doarma cu tine in pat.
Toate cele bune ❤️

| Mihai0101 a răspuns:

Pai daca te-ai luat un caine nu ai gandit nu e o jucarie de plus e viu.Plus faptul ca la doua luni e mic si de aceea plange dupa mama lui in lipsa mamei poti tu sa-i oferi dragoste.Este ceva perfect normal sa planga are 2 luni gandeste-te

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Eu nu va inteleg cum doamne iarta-ma nu va documentati inainte de a avea un catel.Este pui asta zice tot voi nu ganditi?