| Bianca4444 a întrebat:

Salutare.Pisoiul mea cand face caca face putin de sange.Are doua luni si nu stiu de ce face asa ii dau pliculete Whiskas de junior si granule tot Whiskas cu ton.Le mananca fara nici o problema.L-am luat de la mama sa, neintarcat dar am mai avut un pisoi tot asa.De o zi face asa si face de prea mult ori pe zi dar in rest e jucaus.Dar chestia nu cam bea apa.I-am dat lapte pentru prima oara de cand l-am luat si cred ca de la asta.L-am luat de cam 5 zile. Oare sa fie ca nu bea aproape deloc apa? Azi i-am dat niste apa cu lingurita. Ajuatima va rog! va rog

2 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

E posibil sa fi mancat ceva care sa ii fi intepat stomacul (ex:os sau un parazit), asa ca iti recomand sa il duci de urgenta la un veterinar!

| Bianca4444 explică:

Scuzati greselile de scriere.Raspundeti repede