| misstoxick a întrebat:

Am o intrebare: de ce nu ma pot loga pe facebook decat de pe internet explorer si nu de pe google?

4 răspunsuri:
| figure a răspuns:

Cred ca faci o confuzie.

Internet Explorer este browser (precum Mozilla, Opera, etc.).

Google este un motor de cautare pe care il accesezi de pe orice browser.

Probabil ca tu intri pe Google si cauti "Facebook". Dar si daca procedezi in acest fel... nu vad nici o problema sa te loghezi.

| qIrinna a răspuns:

Probabil ca tu intri pe Google si cauti "Facebook". Dar si daca procedezi in acest fel... nu vad nici o problema sa te loghezi.Internet Explorer este browser (precum Mozilla, Opera, etc.).