| davidribert1231 a întrebat:

Salutare TPU, am un motan de 2 ani, necastrat, plecat de 3 zile, cel mai mult a fost plecat 1 zi. Care sunt sansele sa se mai intoarca?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asteapta o saptamana. Daca dupa o saptamana nu vine, l-ai pierdut.

| MCRgurl a răspuns:

Am un motan de vreo 3-4 ani necastrat(chiar nu mai stiu cati ani are, s-ar putea sa fie chiar mai batran decat atat) si cateodata pleaca si cate doua saptamani, dar mereu se intoarce.Depinde si unde stai.Eu de exemplu stau la tara.Si cat e plecat mereu banuiesc ca se duce pe vreun camp sa doarma si fura mancare de pe la cainii vecinilor laughing Stai linistit, se poate intoarce. Daca trec 2-3 saptamani si tot nu apare...s-ar putea sa fi plecat de tot.Dar momentan inca mai sunt sanse sa se intoarca.

| yey a răspuns:

Idk motanul meu a murit otravit in 15 minute nu depinde daca e castrat sau nu conteaza ce vecini ai XD