| Lungu_Laura_1985 a întrebat:

Am un motan de 1 an si a plecat de acasa acum 3 zile sunt sanse sa se intoarca?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. A inceput perioada de imperechere. Se intoarce.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E perioada in care intra in calduri, obisnuieste-te sa nu il vezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce motan e? Maidanez? sau este de rasă? Ce vârstă are motănelul? Este prima data ca pleaca? cum a plecat? era in casa? a iesit pe usa geam? stai la curte sau la bloc? Vezi poate l au gasit vecinii intreaba in zona in care stai, pune un afiș in statiile de autobuz tramvai, pierdut motan ofer recompensa, si un numar de contact al tau si te va suna cineva in momentul in care il gaseste. Succes.

| NellieLovett a răspuns:

Poate e in calduri.
Motanul bunicii mele pleca si o saptamana si tot se intorcea.

| Lungu_Laura_1985 explică (pentru NellieLovett):

Si al meu pleca cate 2 zile si apoi se intorcea dar acum deja are 6 5 zile si nici urma de el cunoaste ff bine zona iti multumesc de raspunz