| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a plecat un motan de acasa de 19 zile. Cat timp pleaca de obicei motanii? Mai mult de doua saptamani? Este posibil sa se intoarca? A mai patiti cineva?

2 răspunsuri:
| SAID a răspuns:

Asa am patit eu, am avut un motan si plecat la alta familie cred. Mai pleca el 2-3 zile dar deja de aproape un an nu sa mai intors.

| iulia1512 a răspuns:

Servus, daca nu este castrat poate sa nu se m-ai întoarcă / poate sa se întoarcă depinde cat de mult te iubește daca este castrat e posibil sa se fi ratacit stai la casa sau la bloc? Daca vrei pune cv afise cu poza motanului tau si nr de telefon si mie mi s-a mai întâmplat cu motanul meu dar s-a intors, cu siguranta nu a patit nimic si cel mai probabil o sa se intoarca de in cateva zile