| PoSeIdOn77 a întrebat:

Salutere TPU stiti vreau sa am apuc de metin da n-a incercat nicioata jocu si tocmai de aia vreau sa vad cum e asa ac vreau un video sa sa-mi spunetic cum sa-l instalez si de unde.Mersi funda.

3 răspunsuri:
| KeR0s3n a răspuns:

Nu te apuca de metin, mai bine apuca-te de league of legends. happy

| Maddison15 a răspuns:

Pe youtube poti gasi foarte multe filmulete cu jocul sau alte servere private. De aici il poti instala http://ro.metin2.gameforge.com/

| Mosu234 a răspuns:

Https://youtu.be/hXkyGTLjvSw Cel mai tare sv si de durata a implinit 6 ani