| 1pitiqaa269 a întrebat:

(SCUZATI`MI CATEGORIAbig grin!) Bunahappy
Am si eu o eroare!big grin Impreuna cu clasa mea vrem ca de craciun sa facem un dans in oras, dar nu stim pe ce melodie si pe aceeasi melodie sa fie si o coregrafie mai usoara!big grin
Ma pute`ti ajutabig grin P. S. Dau funditabig grin

Răspuns Câştigător
| SunShineyKidu a răspuns:

Haoedown - Miliey Cyrus. Nu te uita la cantaret asculta macar 1 data mel ininte de a spune vai e Hannah Montana de copii mici

3 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, ca sa faceti un dans aveti nevoie de un coregraf, un/ profesor/profesoara sa va ajute, ca`ci voi singuri, fara suparare nucred ca veti reusii.

| Happillyx3 a răspuns:

SNSD - Oh! sau SNSD - Gee sau ma gandeam sa faceti voi o melodie.Eu am facut asta cu clasa mea si am merg prin tot Bucurestiul dansand Oh si baietii cantau alt cveva k-pop dar zici ca eram intr-un video! aia imi zicea Sooyoung ca aratam ca ea big grin

| anonim_6172 a răspuns:

UITE :* si daca te uiti in dreapta sunt mai multe coregrafii puteti sa va alegeti una de acolo:> :* FUNDA? http://www.youtube.com/watch?v=auB7tfLm8r0&feature=related