| CarlaHecox a întrebat:

Si-a cumparat cineva caini de la Canisa Premium sau de pe caini-pisici.eu?
Daca da,ce parere aveti despre serviciile lor,sunteti multumiti,catelul e sanatos?
Ati fost inauntru sa vedeti conditiile de viata?
Daca stiti linkuri catre canise sigure, va rog sa-mi trimiteti mesaj privat sau comentariu.

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Nu cumparati cainii din canise care cresc mai mult de 3 rase. Cumpara doar din canise ce se axeaza pe cat mai putine rase si care au teste de sanatate facute parintilor si neaparat sa fie o crescatorie cunoscuta FCI (federatia chinologica internationala). Nu stiu cat de in regula sunt cei cu canise care detin mai mult de 10 rase. Te gandesti cat teancul de documente ar avea si cata treaba are crescatorul?
Sunt canise pentru fiecare rasa, care nu cresc atatea rase cum cresc canisa premium, kris, etc.

| CarlaHecox explică:

Crede-ma ca nici eu nu vreau.Dar altfel, de unde altundeva pot face rost de rasa de caine pe care mi-o doresc? Am auzit ca nici de la petshopuri nu e sigur sa-mi cumpar, ca sunt bolnavi si metisi.