| MontanDewDarkBerry a întrebat:

Spuneti-mi va rog detalii despre Samsung Galaxy Ace si despre Samung wave 3... Ex: Camera de? M
va rog! Si daca merge youtube pe ele pentru ca un prieten are Samsung wave si nu`i merge... Si pentru mine youtubu` e cam cel mai important.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mult prea mult de scris aici despre ele.Ai informatii mai complexe pe site-ul acesta : http://www.gsmarena.com/
Selectezi telefonul si iti va arata toate detaliile necesare.
Noroc.