| MinniePearl a întrebat:

Stie cineva cam cat costa un catel de la canisa-premium? Scrie ca sunt preturi accesibile! De ex eu vreau Yorkshire Terrier si imi spune ca sunt preturi accesibile! Cam cat de accesibile atat timp cat sunt rasa pura, pedigree de tip A, micro-cip, pasaport european etc si la pet shop (ANIMAX)este la mine in oras si sunt cam 1500 lei, 1200 lei etc si mi se par cam scumpi.de fapt, foarte scumpi si am gasit la 700 lei sau 850 lei ...nu stiu acum! Va rog sa imi raspunda doar cei care au achizitionat acest fel de catei de la Canisa -Premium!

Răspuns Câştigător
| justice4all a răspuns:

Eu am cumparat de la Canisa Premium un yorky baiat acum 6 luni si am dat 290 euro; acum am inteles ca sunt redusi la 270 euroi ca sunt sarbatorile; pot spune ca sunt foarte multumit de catel pentru ca intr-adevar e un toy; acum la 8 luni nu are mai mult de 1, 3 kg. Fata de animax cei de la Canisa Premium sunt mult peste asta-i clar. sper ca ti-am putut fi de folos minniepearl.

2 răspunsuri:
| IamNatalia a răspuns:

Eu am un king cavalier charles spaniel de la CANISA PREMIUM si sunt foarte multumita de serviciile lor. A implinit un an kingul meu si nu a avut nici macar o mica problemuta de sanatate chiar daca este o rasa mai sensibila. Eu l-am primit cu toate vaccinarile la zi si medicul vet mi-a spus ca este un catel sanatos si frumos. L-am ingrijit exact asa cum mi-a spus medicul si rezultatul este perfect happy Nu este foarte usor sa ai un catel, cel putin la inceput, insa merita orice efort.

| IrinaPopescu89 a răspuns:

Evita firma Canisa Premium Iasi! Am cumparat un catelus de la ei, care a murit in 5 zile! Garantia este de 7 zile ( anormal de putin, avand in vedere ca perioada de incubatie pentru multe boli grave, cum ar fi parvoviroza este de 14 zile)! Nu vaccineaza cateii! Am mai multi prieteni care au cumparat catelusi de la Canisa Premium Iasi, si le-au murit catelusii, ca mie! Sunt foarte scarbita de focarul de infectie de acolo! Ma doare sufletul pentru suferinta cateilor de acolo! In viata mea nu-mi mai trebuie sa stiu de Canisa Premium!