| m0n1kmara a întrebat:

Stiti cat costa un pui de yorkshire terrier de la Canisa Premium?

4 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Am vorbit o data cu canisa premium, ( pe facebook ) si mi-a zis ca un puiut de yorkshire terrier ar costa 290 de euro.

| m0n1kmara explică (pentru SanziiAndry):

Le-am trimis o cerere de prietenie pe facebook de dimineata, insa nu mi-au acceptat-o. Cand ii mai vezi online ii poti intreba te rog mult si frumos cat costa un pui acum?

| SanziiAndry a răspuns:

Bine, am sa ii intreb. Dar sunt sigura ca costa 290 de euro. Am vrut si eu o data Yorkshire Terrier si i-am intrebat cat costa unul, eu mi-au zis 290 de euro. Dar am sa ii mai intreb o data.

| Eugenia81 a răspuns:

Eu am cumparat in primavara un Yorky toy la 310 euro nu 290 euro. este foarte probabil ca 290 de euro este pentru yorky standard. Al meu este mic pentru ca asa mi l-am dorit.Sunt foarte multumita de calitatea catelului. Oriunde merg cu el este admirat inclusiv de vet-ul cateilor nostri.O seara minunata.