| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a întrebat:

Voi ati cumparat vreodata un caine de la Canisa Premium?

Am o intrebare doar pentru cei care au facut-o : E buna alegerea, adica cateii sunt sanatosi, actele sunt reale, rasa e pura, etc?

Va rog scrieti aici toate parerile despre aceasta canisa, numai daca ati cumparat de la ea.

Am vazut ca cica vinde catei bolnavi nevaccinati, fara pedigree chiar este adevarat? Vreau sa imi cumpar un Ciobanesc German, va rog sa imi scrieti parerihappy

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Am vrut acum 2 ani sa-mi cumpar de acolo, dar m-am interesat intai pe forumuri si foarte multi oameni spun ca-s samsari si ca intr-adevar vand caini nevaccinati, tinuti in niste conditii mizerabile si ca in special vand caini care au rezultat din imperechere de frate-sora, mama-fiu si tot asa ceea ce duce la mutatii si alte minuni de boli.
Asadar, am renuntat la alternativa asta. Cel mai bine e sa cauti la crescatori de caini la care te duci tu personal si cumperi catelul, ii vezi conditiile in care a fost tinut, ii vezi parintii si tot asa. happy

| Anddreee a răspuns (pentru Anddreee):

N-am vazut pe nimeni pe forumurile unde m-am uitat eu ca au fost multumiti. Doar pe siteul lor si pe fb scrie cat de multumiti sunt ceea ce poate fi foarte usor falsificat.

5 răspunsuri:
| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică:

Iar altii spun ca sunt de incredere firma si au cumparat multi cateii de la ei, nu stiu ce sa mai spun... Va rog sa ma ajutati.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică:

Anddreee uite aici un topic pe tpu.ro si vad ca a dat funda la unu ca cica e de incredere canisa premium uite.: http://www. tpu.ro/hobbys-pets/voi-ati-cumparat-vreodata-un-caine-de-la-canisa-premium-am-o-intrebare-doar-pentru-cei-care-au-facut-o-e-buna-alegerea/ Dar vreau sa iti mai spun ceva, acum in 2015 am vaz ca sunt in vacanta aia, acum oare mai dau tepe acesti samsari?

| Anddreee a răspuns (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Pe langa ala care a primit funda daca ai vazut sunt si niste pareri negative, nu prea stii ce sa crezi, probabil cum ti-e si norocul daca nimeresti un catel in regula, daca nu Dumnezeu cu mila, mi se pare ca nici nu mai raspund la telefon. Cu singuranta se mai dau ca le merge bine.
Am vazut ca cineva a spus ca s-a dus personal acolo sa vada, daca ai posibilitatea poti incerca, daca nu varianta cea mai buna dintre toate e sa cauti o persoana fizica care creste rasa asta.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică:

Am gasit de la o persoana fizica si o sa ne intalnim happy Multumescbig grin