| Sami4041 a întrebat:

Stie cineva prin Prahova si imprejurimi de rauri etc unde se prinde specii răpitoare, la pescuit ma refer, si de asemenea o alta intrebare unde as putea sa gasesc probabil si evident mai la munte o zona unde mai există pastrav

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai permis de pescuit? Altfel risti sa primesti amenda.In parcuri sau rezervatii naturale e interzis, iar daca sunt locuri ok, legale, cred ca deja sunt golite de cei din zona, care evident ca stiu bine imprejurimile, deci nu prea ramane loc pentru pasionati.

| Sami4041 explică (pentru dullcat):

Da asta e partea naspa, probabil pentru pastrav trebuie sa ma adancesc mult in muntii, stiu un loc dar e aproape de Timisoara

| gabicoo a răspuns:

Da! Șanțul șoselei de centură! E plin de răpitoare pe acolo!