| vasyutza a întrebat:

Stiti jocuri mmorpg multiplayer online? neaparat. funda

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Club Marian;
Sherwood Dungeon;
Tank Ball 1;
Moon Base;
Marian's World;
Ratinator;
Colin's Crazy Carrera;
http://www.freemmorpglist.com/.

| MrSpooky a răspuns:

4story metin2 wow fusion fall aion runes of magic worldcraft

| SamSon a răspuns:

4story, metin2 happy

| brandiburu a răspuns:

World of Warcraft, Rift, EVE Online, Conan, Warhammer, Aion, Lineage - acestea sunt cele mai cunoscute nume pentru care platesti (odata jocul + subscriptia lunara).
Guilds, League of Legends, Lord of the Rings Online si multe chinezarii / japonezisme aparute recent daca doresti ceva gratuit.
Daca te intereseaza un MMORPG pentru care ar trebui sa platesti, iti recomand varianta clasica. Cel mai bun exemplu este World of Warcraft: una este sa joci pe servere privat unde muncesti ca fraiera sa aduni gear si gold si apare un neica nimeni care face o donatie si primeste de-a moaca numai epice si zeci de mii de gold, alta este sa joci pe serverele oficiale unde asa ceva nu exista. De asemenea, nu exista multiplicatoare de experienta, populatia este mare (peste 12 milioane de playeri in total numarati anul trecut), nu se restarteaza serverul din senin, etc etc etc.

Este valabil si pentru celelalte MMORPG-uri care sunt cu plata.

| deutza_3778 a răspuns:

Ourworld,Club Penguin, Planet Cazmo, Super Secret.