| addictedformetal a întrebat:

Stiti vreun site despre dresarea cainilor (ciobanesc german)?

Răspuns Câştigător
| sebyiy a răspuns:

Www.pedigree.ro... vorbeste cu specialistii de acolo

2 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Sunt destule site-uri dar nici unul nu se compara cu un dresor adevarat care sa-l dreseze,ciobanescul german ca si cel belgian le trebuie lectii de dresaj pentru ca sunt foarte stricatori,rup florile,rod tot ce apuca,intr-un cuvant sunt foarte activ,mai bine te-ai duce la un dresor calumea, nu sunt asa scumpe lectiile, la chow chow-ul meu au fost doar 250 de euro pe luna iar acum nu mai am probleme cu elhappy

| addictedformetal explică:

Multumesc mult. mi-ai fost de mare ajutorhappy