| CandyDay a întrebat:

Sunt interesata sa cumpar o pisica si as vrea sa va pun o intrebare? Poti sa iesi cu pisica la plimbare asa cum iesi cu cainele? Am vazut lese speciale de pisici (exact ca la catei dar un pic mai mici ).

Răspuns Câştigător
| AndreeutzaDeea a răspuns:

Da,desigur ca poti, exista la pet-shop zgarzi si hamuri speciale pentru pisici, e mult mai bine asa decat sa o lasi singura sa se intample altceva, succes!

2 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Da, poti sa iesi cu pisica la plimbare, dar asta depinde si de ce pisica ai.
De exemplu eu am o pisica care cand a fost mica a stat numai in casa si acum nu o pot duce afara pentru ca ii ff frica.

| StefaNnNNN99N a răspuns:

Multa lume o sa se uite la tine ca la masini straine ca iti plimbi pisica cu lesa dar cum spune AndreeutzaDeea e mult mai bine asa decat sa o lasi singura. Baftaa!