| Alexiaboo a întrebat:

Sunt persoane din VASLUI care doresc o pisica de aproximativ 5 luni? E o dulce. E invatata la nisip tot. Cine o doreste si e din Vaslui sau e dispus sa vina in Vaslui sa ma contacteze urgent! Nu vreau sa ramana fara casa pe vremea aceasta. Pentru mai multe detalii am facut o pagina cu ea pe un site de adoptii si sunt cateva poze voi adaug amai tarziu mai multe. VA ROG!
http://www.adoptiipisici.ro/pisicuta-nala-de-dat-spre-ad optie-in-vaslui/

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Un gest care merita apreciat din partea ta! Sper ca pisicuta sa isi gaseasca un camin cu stapani buni.

| biwltyad a răspuns:

Frumos din partea ta ca iti pasa. O luam eu cu multa placere, ca acum ceva timp mi-a plecat pisica, dar nu sunt din Vaslui. E bine de stiut ca exista si oameni buni carora le pasa de viitorul animalelor. Altii daca nu ar pastra pisica, ar lasa-o pe drumuri sa infrunte iarna singura. Te respect!

| Alexiaboo explică (pentru biwltyad):

De unde esti?

| biwltyad a răspuns (pentru Alexiaboo):

Din Brasov