| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, nu ar vrea cineva o pisicuta sau 2? Ofer spre adoptie...toate detaliile le gasiți aici : http://www.adoptiipisici.ro/gemene-frumoase-si-cuminti-s i-harnice/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte dragut din partea ta ca vrei sa gasesti un camin frumos pentru pisicute. O sa vorbesc cu cateva rude si catva oameni dar nu te asigur ca o sa le adopte...Le-as lua eu dar am hamsteri...Succes!

| AllyRozy a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamna Bianca Mihaela, va multumesc foarte mult pentru raspuns si pentru efort. Daca gasiti cunostinte sau rude si la tara e foarte bine, pentru ca ele se pot adapta si la conditii de curte, iar eu le dau cu promisiunea ca la primavara cand ele vor implini un an le iau si le sterilizez eu gratuit dupa care le inapoiez vindecate, in felul acesta sa nu mai apara pisoi nedoriti. Marea noastra dorinta este ca persoana care le adopta sa fie responsabila adica sa le hraneasca, sa le adaposteasca la iarna, sa le iubeasca.Ele, oricum, sunt foarte dragalase.Va multumesc din suflet.

| anonim_4396 explică (pentru AllyRozy):

Nu trebuie sa-mi multumesti, din cand in cand trebuie sa facem fapte bune. Tatal **** o sa-si intrebe prietenii daca ar dosii pisicutzele. Sper sa le vrea cineva care sa le ingrijeasca... Le-as da la finii mei care au avut o pisica dar din pacate ei nu mai vor.

| AllyRozy a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai putea sa intrebi printre vecinii sau prietenii tai, sau finii tai sa intrebe printre vecinii sau prietenii lor de pisicute, ti-as fi recunoscatoare. Cu riscul de a ma repeta, te rog ca acea persoana care le adopta sa fie responsabila! Printre aceste cunostite, voi le cunoasteti care sunt persoane de incredere. Si sa le spuneti ca le dau cu PROMISIUNEA ca la primavara le iau si le sterilizez si le inpoiez familiei respective vindecate, deci nu vor mai face pisoi nedoriti. Te rog sa dai si cunostintelor tale detaliile intalnite la acest link : http://www.adoptiipisici.ro/gemene-frumoase-si-cuminti-si-harnice/, iar mai multe poze cu ele gasesti aici : http://www.youtube.com/watch?v=GvHVD0AxjGw Multumesc mult.

| anonim_4396 explică (pentru AllyRozy):

Asa o sa fac, nu-ti fa griji, am trimis la toti din lista mea de la mess linkul cu pisicutzele. O sa mai intreb si alte persoane.

| anonim_4396 explică (pentru AllyRozy):

Momentan nimeni nu le vrea. crying

| AllyRozy a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc ca ai intrebat, iti multumesc pentru ajutor, dar le-am gasit un stapan.happyoricum eu iti multumesc pentru efort happy

| AllyRozy a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti multumesc ca ai intrebat, iti multumesc pentru ajutor si efort, dar le-am gasit un stapan. oricum iti multumesc pentru tot ajutorul happy