| DaniTDCI a întrebat:

Un site unde se vand animale de companie in toata tara?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Olx este cel mai bun site. parerea mea.

| presus a răspuns:

OLX

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Olx si la jumate

| Antonio19990 a răspuns:

Nu fol olx pentru ca te poate minte de ex la caine poate fi corcitura nu rasa care o vr tu iti recomand se te ridici de pe scaun si sa mergibpa cel apropiat pet shop

| Antonio19990 a răspuns:

Nu lua de pe olx ca se vand numa corcituri du-te la pet shop

| NoFeelings a răspuns (pentru Antonio19990):

Pet-shop? Daca vorbim despre câini, Doamne ferește. Nu recomand, insa, achiziționarea niciunui animal de la Pet-Shop, cel puțin din România.
Animalele cumpărate din pet-shop riscă la devieri comportamentale, dificultăți ale auzului, vederii etc.
Plus că sunt foarte scumpe.
De asemenea, corcituri? Scuza-ma, dar daca îi vede aprintii, se va convinge că nu sunt corcituri. Nu mai generaliza, există crescători serioși pe OLX și pe la jumate care chiar vând câini minunati. Sănătoși, jucăuși și de rasa.
De asemenea, țin să menționez că orice câine fără pedigree este o corcitura in ochii legii. Deci despre ce vorbim?winking