| inconscient a întrebat:

Va plac pisicile? Aveti vreo una? De care?

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

1 - Nu le plac, le iubesc.
2 - Da, am 2 love struck
3 - Nu sunt sigura ce rasa e, dar arata ca aia din reclama de la Wiskas.
4 - a stai ca nu mai e punctul 4 rolling on the floor.

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi plac.Dar nu am.Din motive care nu tin de mine.

| aleCsandrra a răspuns:

Am avut, una bermaneza dar a murit. Si da, imi plac, dar acum am catei.

| bradysandro a răspuns:

Si ue am 2

| viotedy a răspuns:

Eu am 3 maidaneze, sunt super moi si frumoase.si geloase pe catel.

| inconscient explică (pentru viotedy):

Ale mele se inteleg destul de bine cu catelul...happy

| viotedy a răspuns (pentru inconscient):

Catelul meu e mic si vrea sa se joace cu ele

| inconscient explică (pentru viotedy):

E de rasa, sau comun, catelul?

| viotedy a răspuns (pentru inconscient):

Boxer are aproape 4 luni si 16 kg si e un impielitat.

| inconscient explică (pentru viotedy):

laughing Al meu are 4 ani si e o corcitura...e alb cu negru si foarte blanos! E un scump!

| viotedy a răspuns (pentru inconscient):

Am avut mai demult 3 birmaneze dar atunci aveam 4 boxeri si nu s-au lasat pana nu le-au terminat.

| inconscient explică (pentru viotedy):

Oh! Ce pacat! sad sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac dar nu am

| MadalinG99 a răspuns:

Am dar mai vreau si o birmaneza

| mimi2000mimi a răspuns:

Imi plac mult.ambirmaneze si comune. daca vrei, iti dau si tie vreo 2 happy

| inconscient explică (pentru mimi2000mimi):

Eu am una birmaneza si 3 comune! Nu mai am nevoie! laughing

| PiTbuLuL a răspuns:

Nu imi plac am avut dar au murit din cauza pitbulilor si rottweilerului am avut 5 pisici pe toate le-o omorat caini.Si sa stii ca mam bucurat ca am scapat de ele ca toata ziua stateau si dormeau.

| inconscient explică (pentru PiTbuLuL):

Pai ce sa faca? Ele nu stau ca si cainii prin toate gunoaiele si latra toata ziua si toata noaptea la toate nimicurile!

| PiTbuLuL a răspuns (pentru inconscient):

Nu critica caini sa stii ca ai mei nu stau prin gunoaie! Caini se joaca cu tine tin la tine au tot timpul chef sa faca ceva sunt rabdatori daca ii bazai daca ii tragi de urechi sau coada nu zic nimic. Pisica umpica daca o bruschezi te zgarie si plus ca toata ziua sta numa te uiti la ea.

| y0nutz3ly a răspuns:

Rau detot..numai am..am avut siameza

| ORDKEO a răspuns:

Nu am, dar imi plac foarte mult.

| IzabellaLove a răspuns:

Eu am 2 si le iubesc mult sunt siameze

| Teemo98 a răspuns:

Nu am dar imi plac.

| Tha_Brunetika_1995 a răspuns:

Imi plac. Si am una birmaneza