| Mwha a întrebat:

Va plac pisicile? De ce? Aveti o pisica? Cum va jucati cu ea?

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Imi plac deoarece sunt animale curate si nu prea strica nimic prin casa. Eu am doi pisici, dar nu ma prea joc cu ei, deoarece aproape tot timpul dorm.

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ador pisicile!
Însă, ele sunt niște feline care te pot manipula după cum vor ele. Îți știu toate mișcările, şi toate sentimentele de altfel.
Da, am o pisică. De fapt, un motan, pe nume Moşănică. L-am crescut de când era cât un ghem de ață, şi cu timpul m-am îndrăgostit de el.
Însă, eu nu mă joc cu el.
Moşănică al meu e mai mult un leneș, un mare leneș, de altfel, seamănă foarte bine cu mine.

| CuteCurly a răspuns:

Imi plac pisicile dar mai mult imi plac cainii, dar am avut o pisica, atunci eram mai mica. Fugea dupa mine, era jucausa.

| adishorMS a răspuns:

Nu imi plac.
tind tot timpul sa-ti fie egale chiar sa te domine si lasa par purtatoare de boli printre care toxoplasmoza.
da am un motan
este o exceptie de motan are comportament de caine din toate punctele de vedere, cine il vede prima data ii spune catel si el se joaca cu mine

| 1aprilie a răspuns:

Nu-mi plac pentru ca se urca peste tot in special pe masa si lasă foarte mult par.

| Anonimaa77 a răspuns:

Nu prea imi plac pisicile :/.

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

I-mi plac pisicile doar sa le vad, nu ca animal de companie pentru ca le cade parul si trebuie sa ai multa grija de ele.

| mirlanul a răspuns:

Nu imi plac.se caca.da 2 pisici.ii *** un picior in c*r

| Mwha explică (pentru mirlanul):

Fiecare isi poate exprima parerea insa intr-un mod civilizat.

| Montsegur a răspuns:

Pisicile sunt naşpa.

| Pasaredenoapte a răspuns:

Nuuuuuu --imi plac caini.

| deluurs1 a răspuns:

Nu,imi plac cainii.
Pentru ca se urca peste tot in casa.
Nu, nu am una.
Am fost la un sat la bunici si era o pisica pui si ii placea sa fuga dupa mine(nu stiu daca asta e o joaca) laughing