| Tana_3274 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sad i-am curatat hamsterului meu cusca si i-am spalat si tuburile este posibilitatea sa fi ramas unele portiuni din neatentie ude si am fazut ca dupa cateva ore hamsterul meu era ud pe spate si am incercat da il tin in prosop si sa il tin si la caldura se se usuce dar blana tot asa a ramas ca si cum ar fi uda si eu trecut deja doua zile ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

E o afectiune des intalnita la hamsteri, parerea mea du-l la un doctor veterinar cat mai repede. Are nevoie de un tratament altfel nu-l vad prea bine. Multa bafta!

| Jason80 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic...eu am varsat din greseala apa pe hamsteru meu dar nu a avut nimic...si cred ca au trecut 5 luni de atunci si hamster se simte excelent smug