| Ea12345 a întrebat:

Voi aveti aimale de companie? Eu am un hamster ( http://www.youtube.com/watch?v=Xiiuu3_YZYo&feature=share ) si -mi e drag de el, incat l-as flocosi toata ziua. :D

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Foarte dragut hamsterul tau happy
Eu am 2 caini, cred ca ei sunt cele mai devotate si inteligente animale.
Am vrut si eu sa-mi iau un hamster mai demult dar nu stiam cum sa am grija de el tongue

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima poză mi-a făcut ziua. laughing

| Morrígu a răspuns:

Pisică.

Ador hamsterii, dar nu am unul.

| RememberToSmile a răspuns:

Eu am un catelus, desi e cam mare si ii spun asa dar il iubesc si la fel ca tine m-as juca toata ziua cu blana lui!big grin

| Regina2001 a răspuns:

Foarte frumos hamsterul tau. Da am si eu un catelus dragut.