| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce rasa de caine preferati dintre Husky si Bichon Maltez?

18 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Husky

| titisan70 a răspuns:

Husky

| pwp a răspuns:

Husky cu siguranta love struck love struck love struck

| Xtadelo a răspuns:

Bichon

| W3R4 a răspuns:

Husky,pentru ca e blanos!
Si are ochisorii aia albastrti! love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Husky

| AnnaAnnne a răspuns:

Golden Retriever happylove struck. Okey am doi vecini unul in fata mea altul langa mine, cel din fata mea are Bichon Maltez, iar cel de langa mine are Husky, eu as alege Husky mi se pare un caine mult mai serios si inteligent pricepe repede diferite lucruri si e si iubitorhappy, in timp ce bichon.ul...

| oty2001 a răspuns:

Bichon maltez.

Răspuns utilizator avertizat
| AriantheLissa a răspuns:

Husky-imi place foarte mult blana lui.E un caine care te poate apara de orice fata de Bichon Maltez.E foarte pufos si jucaus cu toate ca e cam zapacit.
DECI HUSKY love strucklove strucklove struck

| Bebitsu a răspuns:

Bichon Maltez e mai de companie asa:X si Husky e frumos dara ala trebuie tinut la curte.

| catalinkata a răspuns:

Husky

| ScarecrowFarmer a răspuns:

Husky.

| CaneCorso123 a răspuns:

Cane Corso.E mult mai Protector cu familia si foarte dragut!

| AngelxPXuxu a răspuns:

Husky Siberian:X

| Denisa9000 a răspuns:

Eu as prefera un Bichon Maltez, de apartament, dar de cute Husky, am un Bichon si in comparatie (mi-se pare mie) e foarte destept, si prinde rapid.
Din prima zi de cand l-am avut stia sa duca si sa aduca minge.Si totusi, Bichonul e mai greu de intretinut, dar totul merita :X

| Scumpika_Alexandra_1992 a răspuns:

Imiplac ambelerase, dar husky e foarte frumos mai
ales ochisorii lui!