| Deathness a întrebat:

Vrea careva din voi sa-mi citeasca si mie cineva una din povestile mele? Puteti sa-mi lasati si comentarii, ca sa stiu si ce parere >aveticare vrea sa acceseze blogul, sa copie link asta http://pettylittlestory.blogspot.com/ sau sa ya id meu emina_say

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Destul de interesant. Am citit doar pe prima dar ti-am adaugat blogul la cele preferate de mine si fii sigur ca o sa revin. Sper sa continui sa scrii. E nevoie de un pic de antrenament dar esti pe drumul cel bun. Ai talentul de care ai nevoie. Iti trebuie doar ceva rabdare si dorinta de a deveni si mai buna. In acest sens e bine sa lecturezi cat mai mult. Vad ca poza de la profil e cu Inuyasha si Kagome. Dragut. Mie mi s-a parut cel mai interesant cuplu si totodata anime-ul cel mai reusit pe care l-am vazut vreodata.

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ai cateva idei bune, lucrurile se deruleaza cu legatura in capul tau, singura problema ar fi ca e cam previzibila actiunea si cam nerealista. Am citit kidnapped love, deci la asta ma refer. In momentul in care ai scris ca au rapit o fata stiam ca e autoarea jurnalului. Apoi, finalul scartaie, ce fel de fata dezechilibrata au rapit daca ea era aproape incantata de ideea de infometare si viol, apoi incepe o relatie cu unul dintre rapitori? Masochism. Ceva talent eu cred ca ai, imi place dinamismul, ai putea scrie scenarii (caci ai mult dialog si indicatii scenice); mai multa lectura in domeniul asta, ca sa iti formezi si o tehnica si povestile vor fi si mai bune.

| adriangabor92 a răspuns:

Care poveste?

| cryssu2008 a răspuns:

Iti voi citi si eu blogul, poate iti place si al meu http://cristi-tanase.blogspot.com

| mymy a răspuns:

Da sigur o sati laswinking
:*

| mymy a răspuns:

Dar mie imi spune ca pagina nu exista ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclama mascata la blog.
Neinteligibil.

| Andreea1130 a răspuns:

Super.imi place si poza ta

| Bella~Dama a răspuns:

Mi-ar place sa iti citesc cartea.Si pe mine ma pasioneaza scrisul si am inceput sa scriu o carte dar atunci cand vreau sa sitesc imi spune sa pagina nu exista.Trimite`mi povestea pe mess bell. dama13winking