| Laurretta a întrebat:

Vreau să-i pun cățelușului meu un nume dar să aibă 2 înțelesuri, dar nu știu.

Răspuns Câştigător
| Giinger a răspuns:

Eu i-as pune numele Rainbowlaughingde fiecare data cand il strig prescurtat sa fie Rain si sa vina ploaialaughing

10 răspunsuri:
| clausialin a răspuns:

Pe al meu il cheama Cycyrone si ii spunem Cycy.bafta la alegere.

| Négatif a răspuns:

Bijou.
Succes!

| blondutzata a răspuns:

Eu i-am dat tomas si ii spun tomy funda?

| ioanamaria56 a răspuns:

Pentru fetita poti sa-i pui numele:
Bella, cum ai zis tu
Girl=nume catelusa,fetita
Ms. Preety=nume catelusa, domnisoara frumoasa
Pentru baiat, poti sa-i pui numele:
Boy=nume catel, baiat
Mrs.Dog=nume catel,domnul caine
Funny=nume catel,amuzant(ul)
De asemenea, mai sunt si numele : fluffy, sweety, nice dog etc.Succes la ales!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smotocel.stie ce el ce inseamna.

| yasana a răspuns:

Oaky - oak... fundita? happy

| savino23 a răspuns:

Peticel

| Paula1148 a răspuns:

Eem, daca e baiat poti sa ii pui numele Snack (actual numele ciinelui meu) daca e fata potii sa-i pui numele Sunny inseamna insorit, sper sa te ajute happy

| Laurretta explică (pentru Paula1148):

Mulțumesc mult dar vream un nume care să aibă 2 înțelesuri. De exemplu: Bella:1-este nume de fată(cățelușă), 2- frumoasă (traducerea)

| Danonino44 a răspuns:

Mie "flaffy" mi se pare interesant, oarecum.si il poti striga "flaf"... Sper sa iti fiu de folos.:*