| BeastMaster a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un caine husky pui. Imi puteti spune cam cat costa? De unde as putea cumpara? Si alte detalii despre cainii husky...

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Depinde de mai multe lucruri la pret, daca este bolnav este 100, 200 lei, daca este sanatos este cam 100 si ceva de euro, ei sunt mai ieftini decat alte rase, daca are pedigree ar fi cam 200-300 euro, mai bine cumparat din orasul tau de la un targ de animale pentru ca pe internet sunt mult mai scumpi decat oriunde alt undeva, sa nu ti-l iei de la pet shop pentru ca costa cat un exemplar cu pedigreehappy

2 răspunsuri:
| BeastMaster explică:

@SOb3 scuze dar nu prea cred ca mai ajutat cu nimic...
PS: stau undeva la tara unde este mult mai racoare si nu o sa aiba probleme din astea

| S0b3 a răspuns:

Buna
Te sfatuiesc sa nu iti cumperi un caine Husky pentru ca el este foarte sensibil la caldura si vara trebuie sa il ti intr-o camera unde temperatura e mai scazuta sau intr-o camera cu aer conditionat.