| mardeamor a întrebat:

Vreau un pui de labrador spre adoptie sau vanzare dar mai ieftin.sunt din bucuresti astept raspunsuri dk cunoasteti pe candva ori un site cu anunturi noi kiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetita.nu iti da nimeni labrador moca...

| mardeamor explică:

Ce javre sunteti unii.laughingce v'as bate.cine pana mea a zis ca vrea moca? ia'ti ochelari fratsik si citeste din nou intrebarea poate o sa te scuzi spre adoptie se da pentru ca nu are cine sa aiba grija de ei nu ca vreau eoo moca am strigat eoo pe aici vreau pui de pl.gratiis hai paa si nu avea tupeu sa mai imi raspunzi dk ai de gand sa fii nesi. din nou bye.ai grija de corpu tauwinking