| wealberto a întrebat:

Cine are un caine labrador de vanzare pana in 50 euro as vrea sa imi achizitionez si eu unul astept raspunsuri

4 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Cat:O:O? 50 de euroo :O? Nimeni nu ti`l da asa de ieftin nici daca ar fi bolnav. O verisoara l-a cumparat cu 450 de euroooh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o lista cu oferte www.zuum.ro/pagina.php?id=503

| Riyukii a răspuns:

50 euro?!? nu stiu dk gasesti. tata la cumparat cu vreo 100-200.thinking

| aldaren a răspuns:

Am 5 catei (3 masculi si 2 femele) care ii dau cu 300 ron. Detalii gasesti aici: http://catei-pisici.blogspot.ro/......arasi.html