| Crystysm a întrebat:

1. De ce nu imi merge minecraftul doar 1 fps si cand intru in el zice ca am placa video veche si inainte de a reinstala windowsul nou imi mergea foarte bine.

2.De unde pot lua optifine si la ce te ajuta?

3.De unde pot lua un opengl mai bun sau cum il activez pe al meu
4.Pot seta minecraftul pe D3D?
Cine imi raspunde la toate are funda si vot!

1 răspuns:
| mihaik9917 a răspuns:

Lagul ala nu stiu de ce il ai dar te pot ajuta cu optifine-ul!
Optifine-ul este un mod pentru minecraft. Dupa ce il instalezi intri in joc si cand apesi pe ctrl (parca) iti da zoom! si crede-ma e super! il cauti pe Google iar la restu...nu stiu happy