| mariusdaniel21 a întrebat:

Abdomenele cresc indiferent dacă ești gras sau nu, dacă faci exerciți în fiecare zii? 52-58kg

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca faci exercitii in fiecare zi si mai ales esti atent la dieta, "abdomenul" nu ar trebui sa creasca!
cred ca prin "sa creasca" te-ai referit la asa zisa burtica, tesutul adipos din jurul abdomenului!winking

| mariusdaniel21 explică (pentru Simpatic):

Deci dacă faci exerciți pentru abdomen în fiecare zi, abdomenul nu va crește din cauza că ești gras?

| Simpatic a răspuns (pentru mariusdaniel21):

Trebuie sa dai jos din grasimea acumulata pe abdomen, iar asta nu o faci doar facand abdomene ci tinand si un regim alimentar in acest sens

Răspuns utilizator avertizat