| Andr3yCzz a întrebat:

Acum ceva timp mi-am instalat Office 2007, dar cand intru in powerpoint, word, sau orice alta aplicatie ce tine de pachetul office, nu ma lasa sa fac absolut nimic. Totul e blocat. Am descarcat altul, am reinstalat software-ul de 5/6 ori, am schimbat serial-ul, dar degeaba. Tot aceeasi chestie.
Daca cineva stie raspunsul si vrea sa ma ajute, as ramane recunoscator. Multumesc anticipat, TPU!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Serialul l-ai bagat, dar e activat?
Du-te pe iconita Office din stanga sus,
word option si ai acolo "activate".

| DDCC a răspuns:

Bună!
Nu cred că e de la Office, e de la Windows.
Scanează-l cu Advanced System Care și cu Malwarebytes.
Dacă tot nu merge dezinstalează Office cu Uninstall de la Advanced S C.
Între tastele CTRL și ALT (în stânga) ai tasta Windows.
Ține-o apăsat și apasă R.
Scrie msconfig.exe și bifează Diagnostic Startup, Apply, Ok.
Deci?