| AndreeaG2011 a întrebat:

Ajutati-ma dau funda! Mi-am instalat PhotoInstrument si merge sa modifici poze dar nu stiu cum sa le salvez adica dau si imi apare ceva.Deci cum fac? Cine ma ajuta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JustSmileBaby cum adica'' sa o cropezi''?big grin

| Brunetica a răspuns:

Buna!

deci dupa ce ti ai modificat poza apesi print scrn si dupa aia deschizi paint iar apoi dai ctrl V si, apoi in paint este o casuta unde poti sa o decupezi si apoi o salvezi unde vreii happy

| JustSmileBaby a răspuns:

Buna!
Si eu mi-am instalat PhotoInstrument, si, ca si la tine, imi apare ceva cand vreau sa salvez pozele.
Eu le salvez astfel: apas simultan "ctr si Prt Scrn ". Apoi intru in Paint, dau Edit si Paste. Iti apare poza modificata in Paint, dupa care o cropezi ( primul semn din dreapta sus, dreptunghiul acela cu linii intrerupte). O salvezi, si ca sa nu iti apara fondul ala alb, trebuie sa deschizi poza in PhotoScape sau alt program de modificat poze in care sa o cropezi.

Este mai dificil, dar alta cale nu stiu...straight face

Sper ca te-am ajutat! :*

Funda?:X X_x big grin

| enma_6930 a răspuns:

Eu te ajut pentru mi-am plat si eu programul, deci dupa ce ai modificat poza cum ai vrut. dai Close apoi yes si trebuia sa te inregistrezi la email tu sa scrii revenge@crew.com si la registratation scrii 02-UYNOGJIG, sper ca te-am ajutat, funda?