| berges234 a întrebat:

Am 16 ani și vreau să îmi fac card la banca pentru elev și mi-a spus să iau adeverință de la școală + certificat de naștere pe care îl am, mă pot duce singur sa îl iau sau trebuie sa vina parintele?

3 răspunsuri:
| king5151 a răspuns:

Cand faci cardul trebuie sa fie un parinte cu tine, adeverinta poti sa o iei singur

| berges234 explică (pentru king5151):

Știu că trebuie că am fost sa îmi fac și întrebarea mea e daca trebuie sa vina un părinte cu mine și când iau adeverinta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru berges234):

Nu, cand i ei adeverinta te duci cu buletinul, deoarece o i ei de la scoala.